Unikátní technologie PUMA
Moderní hydroizolační a podlahové systémy
OBCHODNÍ PARTNER
  PŘEDNÍCH VÝROBCů
Úvod oddelovac O nás oddelovac Hydroizolační systémy oddelovac Průmyslové podlahy oddelovac Vlákna do betonu oddelovac Reference oddelovac Kontakt

      RPM BELGIUM VANDEX GROUP

      VOLTECO WATERPROOF TECH.

 
 
 

Hydroizolační systémy na bázi sodného bentonitu

       
kapky   DUAL SEAL
 

Hydroizolační membrána DUAL SEAL spojuje pevnost a chemickou odolnost polyetylénu s vysokou hustotou (HDPE) se samotěsnícími vlastnostmi přírodní sodné bentonitové hlinky.

 
  linka    
kapky   superstop
 

Bentonitový rozpínavý pásek pro utěsnění technologických a konstrukčních spar.

 
  linka    
       
 

Hydroizolační systémy na bázi polyuretanu a metylmetakrylátu

       
kapky   MATACRYL
 

Unikátní hydroizolační membrána a pojízdná povrchová vrstva pro ochranu nových i rekonstruovaných mostních konstrukcí.

 
  linka    
kapky

REPOMA

 
  REPOMA
 

Unikátní tekutá technologie pro hydroizolaci střech.
Vhodné také pro opravy a renovace střech.

 
  linka    
kapky   VULKEM QUICK
 

Unikátní rychle tvrdnoucí vodotěsný systém pro balkony, terasy a pochůzné plochy.

 
  linka    
kapky   Příslušenství
 

- modifikovaná butyl-kaučuková adhezivní páska
- rychle tvrdnoucí opravná malta na betonové konstrukce

 
  linka    
       
 

Pružné hydroizolační stěrkové systémy

       
kapky   Plastivo® 180
 

PLASTIVO 180 je polymery modifikovaná dvousložková tixotropní pružná hydroizolační stěrka s technologií CORE CURING TECHNOLOGY pro účinné vyzrávání i za nízkých teplot a na částečně vlhkých površích. Vyrobena je z kameniva, pojiv na bázi cementu a emulgovaných akrylátových polymerů. Hydroizolace proti negativnímu i pozitivnímu hydrostatickému tlaku, vhodná pro plochy a konstrukce vystavené působení spodní vody, balkony, nádrže, bazény, kuchyně, koupelny, atd.

 
  linka    
kapky   Plastivo® 250
 

PLASTIVO 250 je hydroizolační stěrka vyznačující se vysokou elasticitou a univerzálností použití, pro vytvoření hydroizolace ploch zatížených pozitivním a negativním hydrostatickým tlakem. Zvláště vhodná pro garáže, sklepy, obecně podzemní konstrukce, nádrže, kanály a bazény.

 
  linka    
kapky   Aquascud® System 420
 

AQUASCUD Systém 420 je patentovaný hydroizolační systém pro balkóny, terasy, ploché střechy a všechny vodorovné plochy vč. finálních vrstev, jenž nabízí definitivní řešení bez nutnosti uchýlit se k demontáži stávajících vrstev. Jedná se o vodotěsný ochranný štít proti možným příčinám průsaků. Rychle a snadno aplikovatelný s extrémní pružností; je to definitivní řešení pro snížení nákladů a nepohodlí.

 
  linka    
kapky   Aquascud® System 430
 

AQUASCUD Systém 430 je patentovaný hydroizolační systém pro balkóny, terasy, ploché střechy a všechny vodorovné plochy vč. finálních vrstev, jenž nabízí definitivní řešení bez nutnosti uchýlit se k demontáži stávajících vrstev. Jedná se o vodotěsný ochranný štít proti možným příčinám průsaků. Rychle a snadno aplikovatelný s extrémní pružností; je to definitivní řešení pro snížení nákladů a nepohodlí.

 
  linka    
       
 

VODOTĚSNÉ MALTY

       
kapky   Bi Mortar
 

BI MORTAR je hydroizolační malta vyztužená vlákny pro silnovrstvé aplikace. Je vhodná k vytvoření silné vodotěsné vrstvy i v podmínkách negativního hydrostatického tlaku, kdy se již neočekává žádný pohyb/sedání ošetřované konstrukce.

 
  linka    
kapky   Barrier
 

BARRIER je předem připravený hydroizolační nátěr, skládající se z cementu, tříděného kameniva a speciálních syntetických přísad. Hydroizolace odolávající negativnímu a pozitivnímu hydrostatickému tlaku. Zvláště vhodné pro nádrže, bazény, kanály, základové stěny, sklepy a výtahové šachty.

 
  linka    
       
 

SANAČNÍ OMÍTKY PROTI VLHKOSTI A KONDENZACI

       
kapky   Calibro Plus Evaporation
 

CALIBRO P.E. je omítka na vlhké stěny, speciálně vyvinuta pro zajištění ochrany proti vlhkosti, solím a kondenzaci vodních par. Hrubá kotvící vrstva zajišťuje přilnavost ke stěně i v podmínkách silného zasolení. Druhou vrstvu tvoří vysoce prodyšná omítka s porézní strukturou, která obsahuje duté skleněné kuličky, umožňující zdivu vyrovnávat množství vody nasáklé vzlínáním s množstvím vody odpařené do vnějšího prostředí. Aplikace je zakončena finalizačním vyrovnávacím povlakem na bázi vzdušného vápna a hydraulických pojiv.

 
  linka    
kapky   Calibro NHL
 

CALIBRO NHL je omítka s přírodním hydraulickým vápnem NHL 3.5, v souladu s EN 459-1: 2010, je odolná proti vlhkosti, kondenzaci vodních par a solím. Díky své vysoce prodyšné porézní struktuře, která obsahuje duté skleněné kuličky, umožňuje zdivu vyrovnat množství nasáklé vody s množstvím vlhkosti odpařované do vnějšího prostředí.

 
  linka    
       
 

OKAPNICOVÝ PROFIL NA HRANY BALKÓNŮ, TERAS A STŘECH

       
kapky   Aquascud Line
 

AQUASCUD LINE je odvodňovací okapnicový profil určený pro ukončení a ochranu okrajů dlážděných teras a balkonů, zajišťující řádný odtok vody. Vyroben je z lakovaného hliníku, s dvojitým odkapem a odvodňovací hranou krytou dlažbou. Prvek je obzvláště vhodný k použití v kombinaci se systémy AQUASCUD a PLASTIVO. Systém je doplněn speciálními kusy AQUASCUD CORNER 90° a AQUASCUD FIXY.

 
  linka    
       
 

PÁSKY PRO OŠETŘENÍ SPÁR

       
kapky   Bi-Flex
 

BI-FLEX je kombinace hydroizolačních prvků pro ošetření spár a trhlin. Skládá se z TPE polymerové pružné pásky a dvousložkového epoxidového lepidla. Vhodný také pro těsnění dilatačních spár.

 
  linka    
kapky   Garvo
 

GARVO je hydroizolační spárová páska, která se používá společně se systémy na bázi cementu a modifikovaných polymerů PLASTIVO nebo AQUASCUD. Skládá se z netkané pásky vyztužené termoplastickým kopolymerem.

 
  linka    
       
 

PENETRACE

       
kapky   Profix 20
 

PROFIX 20 je podkladní nátěr skládájící se ze směsi polysiloxanu a akrylátové mikroemulze, schopné hloubkové penetrace povrchu, což posiluje a homogenizuje absorpci.

 
  linka    
kapky   Profix 30
 

PROFIX 30 je podkladní nátěr skládájící se z vodní disperze mikronizovaných akrylátových pryskyřic, které pronikají hluboko do povrchu a posilují jej. Používá se k přípravě cementových podkladů před aplikací systémů PLASTIVO a AQUASCUD.

 
  linka    
kapky   Profix 60
 

PROFIX 60 je dvousložkový materiál s předem dávkovanými epoxidovými pryskyřicemi, ke smíchání těsně před použitím. Produkt neobsahuje rozpouštědla. Má dobrou penetrační schopnost povrchových pórů, díky jeho nízké viskozitě. Vhodné jako příprava vlhkých cementových ploch (max. 8%) před nanášením pružných cementových stěrek.

 
  linka    
       
 

OCHRANNÉ A VYROVNÁVACÍ SMĚSI

       
kapky   X-Rapid
 

X-RAPID je stěrkovací směs s normální rychlostí tuhnutí, hydrofobní, jednosložková, na bázi cementu s kontrolovaným smršťováním, používaná k povrchové úpravě, aplikovatelná v tloušťkách od 1 do 4 mm.

 
  linka    
kapky   X-Lime
 

X-LIME je bílá/šedá, připravená k použití, vápenná finalizační omítka. Používá se k vyrovnání jakékoliv cementové nebo vápenno-cementové omítky, betonových/železobetonových dílců. Omítka X-Lime je vysoce prodyšná, proto je vhodná pro finalizaci sanačních omítek.

 
  linka  
       
 

BARVY

       
kapky   Paint Pool
 

PAINT POOL je dvousložková, pololesklá barva na bázi polyuretanů, bez rozpouštědel, vyznačující se dobrou pružností a vysokou odolností proti vodě a agresivním chemikáliím. Používá se jako barevný nátěr bazénů, ozdobných nádrží, kanálů a fontán.

 
  linka    
kapky   Paint Floor
 

PAINT FLOOR je pochozí, neklouzavý, pololesklý, dvousložkový ukončovací nátěr na bázi polyuretanu, bez rozpouštědel, vyznačující se dobrou pružností a vysokou odolností proti otěru.

 
  linka    
kapky   Paint Air
 

PAINT AIR je barva, která obsahuje akrylátosiloxanovou vodní emulzi, plniva, přísady a pigmenty; je vyvinuta tak, aby tvořila produkt s vysokou prodyšností vodních par, odolností proti vodě, tvárností a s odolností vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o vrchní barevný nátěr pro všechny typy minerálních povrchů.

 
  linka    
kapky   Paint Protection
 

PAINT PROTECTION obsahuje ve vodě dispergované styrol-akrylátové pryskyřice vytvářející po zaschnutí pružný povlak, který má dobrou prodyšnost vodních par a je vysoce vodotěsný a odolný proti agresivním povětrnostním vlivům.

 
  linka    
       
Kontaktní údaje
Copyright © 2014 TECONS, spol. s r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE