Unikátní technologie PUMA
Moderní hydroizolační a podlahové systémy
OBCHODNÍ PARTNER
  PŘEDNÍCH VÝROBCů
Úvod oddelovac O nás oddelovac Hydroizolační systémy oddelovac Průmyslové podlahy oddelovac Vlákna do betonu oddelovac Reference oddelovac Kontakt
Vítejte na stránkách firmy TECONS, spol. s r.o. Moderní hydroizolační a podlahové systémy, unikátní technologie PUMA. Moderní hydroizolační a sanační systémy na bázi cementu a polymerů.
 
 

TECONS spol. s r.o.


Obchodní společnost TECONS, spol. s r.o. působí na trhu v České republice již od roku 1994. V minulosti se specializovala na těsnění staveb proti vodě za pomoci materiálů na bázi přírodního bentonitu sodného, dále pak pomocí pružných jednosložkových injektážních směsí nebo těsnících pásů z plastických hmot (PVC-P).

Od poloviny roku 2013, kdy došlo ke změnám ve vedení společnosti, se její činnost rozšířila o dovoz a distribuci moderních technologií a systémů od skupiny RPM/Belgium Group, která sdružuje přední evropské výrobce materiálů pro výrobu průmyslových podlah a hydroizolací Alteco Technik GmbH, Hermeta GmbH, Monile France SARL.

RPM/Belgium N.V. je hlavním dodavatelem bentonitového systému Dual Seal určeného pro izolace staveb proti tlakové vodě. V letech 2015 a 2016 proběhlo další rozšíření portfolia dodávaných systémů. Nejprve byly přidány hydroizolační a sanační systémy italského výrobce Volteco S.p.A., který se na evropském trhu pohybuje od roku 1976 a poskytuje vysoce kvalitní řešení a silnou technickou podporou.

Následné rozšíření se týkalo zejména průmyslových podlah, avšak materiály mají univerzální využití. Jedná se o polyolefínová vlákna pro vyztužení betonu. Výrobcem je švýcarská společnost Brugg Contec AG, která má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti v této oblasti.

Základní informace o dodávaných systémech, výrobcích a jejich aplikačních možnostech najdete na této internetové prezentaci společnosti TECONS. V případě dalšího zájmu Vám rádi poskytneme více údajů a informací o daných systémech a specifických vlastnostech všech příslušných materiálů.

linka
 
Obchodní společnost TECONS, spol. s r.o.
 
Obchodní společnost TECONS, spol. s r.o.
Kontaktní údaje
Copyright © 2014 TECONS, spol. s r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE