Unikátní technologie PUMA
Moderní hydroizolační a podlahové systémy
OBCHODNÍ PARTNER
  PŘEDNÍCH VÝROBCů
Úvod oddelovac O nás oddelovac Hydroizolační systémy oddelovac Průmyslové podlahy oddelovac Vlákna do betonu oddelovac Reference oddelovac Kontakt

      BRUGG CONTEC Strong fibers

výrobce logo
stránky výrobce
 
 
 

Vlákna do betonu

  linka    
kapky   Vlákna do betonu - Fibrofor High Grade
 

High Grade je vysokopevnostní vlákno využívané jako výztuž konstrukčního betonu. Pro vláknobeton s nižším až středním zatížením doporučujeme Fibrofor High Grade, speciálně vyvinuté vlákno, které ke své funkci jako náhrada oceli navíc pozitivně ovlivňuje proces smršťování.

 
  linka    
kapky   Vlákna do betonu - Fibrofor Diamond
 

Diamond je výkonné monovlákno pro konstrukční výztuž betonu. U vysokého zatížení (zejména u průmyslových podlah) použijte vlákno Fibrofor Diamond, které se dokonale rozptýlí v betonové směsi a lze jej velmi dobře zapracovat do povrchu konstrukce.

 
  linka    
kapky   Vlákna do betonu - Fibrofor Multi
 

Multi je multifilní vlákno, které zajišťuje zvýšení užitných vlastností betonových konstrukcí a výrobků, omítek a sádrových odlitků. Vlákno se rychle a rovnoměrně rozdistribuuje všemi směry v míchané směsi. Vlákna se používají pro zvýšení požární odolnosti konstrukce.

 
  linka    
kapky   Vlákna do betonu - Fibrofor Standard
 

Vlákna Standard slouží pro vyztužení betonové směsi z důvodu plastického smršťování, snižují tvorbu smršťovacích trhlin v počátečních fázích zrání směsi, zvyšují odolnost proti nárazu a trvanlivost hotových konstrukcí.

 
  linka    
kapky   Vlákna do betonu - Contrix
 

Concrix je dvoukomponentní makrovlákno pro konstrukční vyztužení betonu. Speciálně zdrsněný povrch zajišťuje vynikající propojení s betonem a svazky vláken garantují rychlou distribuci vláken všemi směry v rámci betonové směsi při míchání. Vlákna CONCRIX naleznou velmi dobré uplatnění např. ve stříkaných betonech.

 
  linka    
       
Kontaktní údaje
Copyright © 2014 TECONS, spol. s r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE