Unikátní technologie PUMA
Moderní hydroizolační a podlahové systémy
OBCHODNÍ PARTNER
  PŘEDNÍCH VÝROBCů
Úvod oddelovac O nás oddelovac Hydroizolační systémy oddelovac Průmyslové podlahy oddelovac Vlákna do betonu oddelovac Reference oddelovac Kontakt
 

Průmyslové podlahy MONEPOX


linka
kapky  Fotogalerie    kapky  Dokumenty ke stažení
linka
Průmyslové podlahy MONEPOX®

Epoxidový systém na průmyslové podlahy.

Tento vysoce variabilní systém na bázi modifikované epoxidové pryskyřice bez rozpouštědel je určen pro vytváření různých typů povrchů s různým stupněm mechanického zatížení a chemické odolnosti.

Monepox AQ - 2 složková epoxidová pryskyřice na vodní bázi je dostupná v různých barvách dle RAL, vytváří saténový povrch, je bez zápachu, má dobrou mechanickou a chemickou odolnost, možnost aplikace na vlhký podklad.

Monepox SL – samonivelační 3 složková malta, dostupná v různých barvách dle RAL je určená pro průmyslové podlahy, kde plynulý a hladký povrch současně vyžaduje dobrou mechanickou a chemickou odolnost. Tloušťka podlahy je 2 - 3 mm s hladkým povrchem a 4 - 5 mm s protiskluznou úpravou.

Monepox Compact - je lehce zpracovatelná epoxidová malta pro vytvoření estetického povrchu vyžadujícího vyšší odolnost vůči nárazu a otěru v kombinaci s dobrou chemickou odolností. Provádí se v tloušťce 2 - 4 mm a v různých vícebarevných kombinacích.

Monepox 110 - je vysoce odolný epoxidový nátěr dostupný v různých barvách dle RAL s vysokou chemickou odolností pro lehké a střední zatížení s hladkou, nebo protiskluznou úpravou.

Typické oblasti použití:

potravinářský, chemický, farmaceutický a automobilový průmysl.
linka
 
Průmyslové podlahy MONEPOX®
 
Průmyslové podlahy MONEPOX®
 
Průmyslové podlahy MONEPOX®
Kontaktní údaje
Copyright © 2014 TECONS, spol. s r.o. - mapa webu - WEBMASTER ZMORWARE